


GoodFood фаршемес горизонтальный SM25
23 338 ₴
- В наличии
+380 (68) 700-75-09
VIBER
- +380 (93) 342-44-23
- +380 (44) 353-62-23
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фаршеміс GoodFood SM25. Застосовується для перемішування м'ясного фаршу зі спеціями та іншими інгредієнтами. Ємність і гвинтові лопаті фаршемісу з нерж.сталі. Розмір діжі 500х350х420h. Завантажувальна ємність повертається на 90 градусів для розвантаження фаршу. Разове завантаження до 25 кг, час одного замішуючи 10 хв. Одна швидкість обертання. Функція реверс.Напруга 220В. Потужність 2,2 кВт. Габарити: 760х515х950мм. Вага 65 кг.
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 950 мм |
| Ширина | 515 мм |
| Длина | 760 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | GoodFood |
| Количество скоростей работы | 1 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Страна производитель | Тайвань |
| Материал | Сталь |
| Номинальная потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Вид оборудования | Тестомес |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Загрузка теста | 15 кг |
| Описание емкостей и насадок | |
| Материал емкости | Нержавеющая сталь |
| Объем 1 емкости | 25 мл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 65 |
| Голова тестомеса | Дежа поворачивается на 90 градусов для выгрузки теста |
Информация для заказа
- Цена: 23 338 ₴


