Льодогенератор
- Продуктивність 70 кг/добу
- Обсяг бункера: 15 кг
- Регулювання циклу виготовлення льоду: від 5 хв до 50 хв
- Цифровий дисплей
- Подача води: підключення до водопроводу
Лід:
- тип льоду: кубик плитка - розмір кубика: 22х22х22 мм
- вага одного кубика: 12 гр
- кількість кубиків за 1 цикл: 72 шт
- лід чудово підійде для безалкогольних та змішаних напоїв, відмінно подрібнюється в льодоподрібнювачі
У комплекті:
- фільтр очищення води
Матеріал:
- корпус: нержавіюча сталь Розмір з упаковкою: 540х480х855 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FROSTY |
| Страна производитель | Италия |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Для бара |
| Максимальная производительность | 70 кг |
| Возможность подключения к водопроводу | Да |
| Тип управления | Электронное |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 360 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 480 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Высота | 795 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип резервуара для льда | Встроенный |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Тип охлаждения | Воздушное |
Информация для заказа
- Цена: 30 420 ₴


