Посудомоечная машина OBМ 1080D PDRT OZTI
114 244 ₴
- Под заказ
Отправка с 25 июня 2026+380 (68) 700-75-09
VIBER
- +380 (93) 342-44-23
- +380 (44) 353-62-23
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Корпус з нержавіючої сталі, включно з мийним і нагрівальним баком
- Гігієнічний суцільний мийний бак зі скругленими кутами
- Електронна панель керування проста у використанні
- 69/35/27/23/18 кошиків на годину, залежно від циклу миття
- Витрата води - 2,8 л на цикл
- 5 програм миття на вибір - цикл по 52, 102, 132, 152, 192 секунди
- Підходить для встановлення в кутах і в робочу поверхню
- Розбризкувачі з армованого поліпропілену
- Ніжки регулюються для оптимізації висоти
- Легкий запуск: Одна кнопка для подачі води і нагрівання в баку
- Електротехнічні компоненти і кабелі відповідають міжнародним стандартам і вимогам до техніки безпеки.
- Посудомийна машина повністю ізольована, що гарантує захист від розбризкування води IPX5
- Регулювання температури ополаскування і мийки за допомогою термостата
- Система зворотних клапанів
- Температура мийки 55-60 ° C (подача води при мінімум 2 бар і 50°C)
- Температура ополаскування 80-85 ° C (подача води при мінімум 2 бар і 50°C)
- Ємність мийного/нагрівального бака: 23 л/7л.
- Потужність мийного насоса: 0,66 кВт
- Тиск/температура на впуску води: 2-4Bar/50 ° С
- Теплова потужність (мийка/ополаскування): 2/9 кВт
- З'єднання на випуску брудної води: 3/4 (Ø28)
- Макс. шум: 75 дБ
- Клас захисту: IPX5
- В комплекті дозатор миючого та ополіскуючого засобу. Дренажний насос,помпа для створення тиску
- Продуктивність 1080 тарілок/год.
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 1860 мм |
| Ширина | 735 мм |
| Длина | 600 мм |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Oztiryakiler |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Турция |
| Тип посудомоечной машины | Купольная |
| Тип оборудования | Однокамерное |
| Вид оборудования | Посудомоечная машина |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Вид купольной посудомоечной машины | Высокотемпературная |
| Номинальное напряжение | 380 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 115 |
| Номинальная потребляемая мощность | 9660 |
Информация для заказа
- Цена: 114 244 ₴


