- Кліматичний клас 4
- Повний об'єм 71 л
- Склопакет з чотирьох сторін
- 3 регульовані дротяні полиці з покриттям
- 2 вертикальних світлодіода спереду
- Двері на замок
- Вентильоване охолодження
- Температурний діапазон °C: 0 - 12
- Габарити 428х386х960 мм
- Потужність: 1 КВт
- Напруга: 220В
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Scan |
| Страна производитель | Дания |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Торговые магазины |
| Функциональное назначение | Для демонстрации и продажи товаров |
| Тип установки | Настольный |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип охлаждения | Вентилируемый |
| Номинальная потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 428 мм |
| Ширина | 386 мм |
| Высота | 960 мм |
| Внутренние размеры | |
| Объем | 78 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид оборудования | кондитерский шкаф |
Информация для заказа
- Цена: 29 120 ₴


