Фаршеміс GoodFood SM2.
Застосовується для перемішування м'ясного фаршу зі спеціями та іншими інгредієнтами.
Діжа та спіраль тістомісу з нерж.сталі.
Діжа 225х180х190h повертається на 90 градусів для вивантаження тіста.
Разове завантаження тіста 2,5 кг, час одного замішування 5-10 хв.
Одна швидкість обертання.
Напруга 220В.
Потужність 0,37 кВт.
Габарити: 405х275х400мм. Вага 18 кг.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GoodFood |
| Страна производитель | Китай |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food |
| Вид оборудования | Тестомес |
| Тип оборудования | Однопостовый |
| Количество скоростей работы | 1 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 370 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Загрузка теста | 2.5 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 405 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Высота | 400 мм |
| Вес | 18 кг |
| Описание емкостей и насадок | |
| Количество емкостей | 1 шт |
| Материал емкости | Нержавеющая сталь |
Информация для заказа
- Цена: 7 779 ₴




