Тістоміс горизонтальний GoodFood SM5 PRIME
- Встановлюється на столі.
- Застосовується для замісу крутого тіста.
- Корпус метал неіржавна сталь.
- Діжа та спіраль тістомісу з неірж.сталі.
- Діжа 250х220х250h мм повертається на 90 градусів для вивантаження тіста.
- Разове завантаження тіста 5 кг, час одного замішуючи 10-15 хв.
- Одна швидкість обертання.
- Напруга 220 В.
- Потужність 0,55 кВт.
- Габарити: 405х260х440 мм. Вага 24,5 кг.
- Пакувальні розміри: 410x280x450 мм. Вага в упаковці: 25 кг.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GoodFood |
| Страна производитель | Китай |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food |
| Вид оборудования | Тестомес |
| Тип оборудования | Однопостовый |
| Количество скоростей работы | 1 |
| Материал | Сталь |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 550 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 405 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Высота | 440 мм |
| Вес | 24 кг |
| Описание емкостей и насадок | |
| Количество емкостей | 1 шт |
| Материал емкости | Нержавеющая сталь |
Информация для заказа
- Цена: 13 614 ₴


