



Тестораскатка электрическая NM300WT GoodFood
16 830 ₴
- В наличии
+380 (68) 700-75-09
VIBER
- +380 (93) 342-44-23
- +380 (44) 353-62-23
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тісторозкаточна електрична машина NM300WF підлогова Призначена для розкочування крутого тіста для чебуреків, пельменів, лазаньї та італійської пасти. У комплекті насадка-локшинорізка для плоскої локшини 2 мм. Корпус метал пофарбований у білий колір. Надійна та легка у використанні, забезпечує високу якість продукції за мінімальний час. Застосовуються у невеликих закладах громадського харчування.
- Продуктивність 50-80 кг/год.
- Довжина роликів 295 мм.
- Товщина тіста 1-14 мм.
- Потужність 2,2 кВт.
- Напруга 220 В.
- Габаритні розміри 480х380х540 мм. Вага 35,50 кг.
- Упаковка 540х430x460 мм. Вага в упаковці 39 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | GoodFood |
| Вид оборудования | Тестораскаточная машина |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food |
| Тип установки оборудования | Напольный |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 480 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Высота | 540 мм |
| Вес | 35 кг |
| Параметры производительности | |
| Производительность | 80 кг/час |
| Длина валков | 350 мм |
| Количество валков | 1 пара |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | противоударный пластик и метал |
Информация для заказа
- Цена: 16 830 ₴


