

Шкаф винный GoodFood RT400L2
79 121 ₴
- В наличии
+380 (68) 700-75-09
VIBER
- +380 (93) 342-44-23
- +380 (44) 353-62-23
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Корпус чорний пластик. Об'єм 400 л.
- Підлогова холодильна вітрина для вина на 9 хромованих винних полиць.
- Максимальне завантаження 81 пляшка.
- Чотирьохстороннє світлодіодне (LED) підсвічування.
- Цифрова панель управління.
- Подвійне скло.
- Світлостійкість: використання скла з дзеркальним відображенням.
- Вітрина встановлена на 4 коліщатка, де 2 їдуть з гальмами.
- Компресор зверху, щоб уникнути пошкоджень, спричинених залишками їжі.
- Обмін холодного та гарячого повітря зверху, тому немає потреби у додатковому просторі навколо пристрою.
- Регулятор температури: постійне зберігання холоду протягом усього сезону.
- Температурний баланс: імітація природного льоху.
- Температурний режим 5...+18 C.
- Працює на безпечному холодогенті R290.
- Потужність: 0,500 кВт. Напруга: 220В/50Гц.
- Габаритні розміри: 656x653x1892 мм. Вага 181 кг.
- Упаковка: 740х740х2050мм. Вага в упаковці: 204 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoodFood |
| Страна производитель | Германия |
| Общий объем | 400 л |
| Количество температурных зон | 1 |
| Режимы работы | Охлаждение |
| Минимальная температура | 5 град. |
| Максимальная температура | 18 град. |
| Вместимость | 81 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Энергопотребление | 0.5 кВт/год |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1892 мм |
| Ширина | 653 мм |
| Глубина | 656 мм |
| Вес | 163 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип управления | цифровое |
| Материал полок | хромированные |
Информация для заказа
- Цена: 79 121 ₴


