Блендер занурювальний Hendi 222157
4 420 ₴
- В наличии
- +380 (93) 342-44-23
- +380 (44) 353-62-23
-
Ергономічний дизайн
Ручка, розташована під долонею, гарантує надійне захоплення. Спеціально розроблений захисний корпус захищає пристрій від влучення рідин. Відповідний робочий кут сприяє комфортній роботі та природному розташуванню вказівного пальця на перемикачі. Рукав довжиною 20 см дозволяє працювати з ємностями більшого обсягу. Підвищена стійкість кузова до поломки завдяки використанню терполімеру АБС .
Якість продукції
Леза з титановим покриттям для збільшення міцності втричі. Використання технології різання та ламання з трьома проміжками дозволяє досягти трьох рівнів різання за допомогою п'яти лез. Знижений рівень шуму сприяє використанню на відкритих кухнях. Охоче обраний кухарями.
Інноваційні рішення
З'єднання руки із міцним корпусом за допомогою 5-ниткової системи. Передача потужності здійснюється через 8-важільну муфту. Висока потужність, висока швидкість, ефективне охолодження приводу – переваги двигуна, що використовується у змішувачі. Високий кошик з трьома кришками захищає від бризок та покращує переробку сировини.
Передвстановлені програми потужності
Пришвидшіть свої дії. Підвищіть свою ефективність. 6 готових програм обробки з правильно підібраними поворотами. Досягайте ефекту перемішування, що повторюється. Світлодіодний дисплей, розташований на верхній частині корпусу, та програматор. Повний контроль у одних руках. Вражаючий діапазон швидкостей від 6600 до 13500 об/хв дозволяє скоротити час, необхідний для приготування страв.
5-ниткове кріплення, 8-важільна муфта
З'єднання руки із міцним корпусом за допомогою 5-ниткової системи. Передача потужності здійснюється через 8-важільну муфту. Високі передавальні числа двигуна гарантують точність та ефективність у роботі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hendi |
| Тип блендера | Погружной |
| Потребляемая мощность | 250 Вт |
| Тип управления | Электронное |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Питание | Сеть 220В |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 444 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Глубина | 71 мм |
| Описание емкостей и насадок | |
| Тип насадки оборудования | Венчик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид оборудования | Миксер |
| Максимальная скорость вращения | 13000 |
| Номинальная потребляемая мощность | 220.0 |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Количество скоростей работы | Вариатор |
| Сфера использования | Пищевая промышленность, HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Тип оборудования | Однопостовый |
| Тип миксера | Погружной |
| Количество программ работы | 9 |
- Цена: 4 420 ₴







