Посудомоечная машина Oztiryakiler OBY 50TPDRT OZTI
76 388 ₴
- В наличии
+380 (68) 700-75-09
VIBER
- +380 (93) 342-44-23
- +380 (44) 353-62-23
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
- Корпус з нержавіючої сталі, включаючи мийний і нагрівальний бак
- Гігієнічний мийний бак
- Витрата води - 2,8л на цикл
- Електронна панель керування проста у використанні
- 5 програм миття: 102/132/152/172/192 секунд за цикл
- Розбризкувачі з армованого поліпропілену
- Регульовані ніжки з метою оптимізації висоти
- Система зворотних клапанів
- Температура мийки 55-60°C
- Температура ополіскування 80-85°C
- Потужність мийного насоса: 0,66кВт
- Потужність насоса ополаскування: 0,37кВт
- Рівень шуму: 75дБ
- Клас захисту: IPX5
- Характеристики:
- Довжина - 595мм
- Ширина - 650мм
- Висота - 830мм
- Загальна потужність - 5,5кВт
- Напруга - 220В
- Миюча здатність по тарілках - 560 шт./год
- Миюча здатність по кошикам - 35 шт./год
- Цикли миття - 5
- Розмір кошика 500*500мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ozti |
| Страна производитель | Турция |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Номинальная потребляемая мощность | 5500 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Вид оборудования | Посудомоечная машина |
| Тип оборудования | Однокамерное |
| Тип посудомоечной машины | Фронтальная |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 60 кг |
| Ширина | 60 мм |
| Высота | 820 мм |
| Длина | 67 мм |
| Описание рабочих параметров | |
| Количество программ мойки | 5 |
Информация для заказа
- Цена: 76 388 ₴


