Акумуляторна батарея LUX-E-48250LG03 Felicity (LiFePO4 51,2V 250Ah 12,5kWh)
119 347 ₴
- Нет в наличии
- +380 (93) 342-44-23
- +380 (44) 353-62-23
Настінні батареї LUX-E з чудовою продуктивністю, безпекою та зручним встановленням забезпечують ідеальне рішення для ваших енергетичних потреб. Будь то домашнє, комерційне чи промислове застосування , акумулятор серії LUX-E легко задовольнить ваші потреби. Використання вдосконаленої технології LiFePO4 гарантує, що батарея має вищу щільність енергії та довший термін служби . Немає необхідності турбуватися про низьку потужність або часту заміну. Вбудований інтелектуальний BMS може контролювати стан батареї в режимі реального часу, щоб переконатися, що батарея працює в безпечному діапазоні. Він також оснащений кількома захисними механізмами, такими як автоматичні вимикачі та запобіжники, для подальшого підвищення безпеки батареї. Ви можете вибрати батареї різної ємності для комбінування відповідно до фактичних потреб, щоб задовольнити різноманітні потреби в електроенергії. Це акумулятор 51,2 В 250 А·год LUX-E ємністю 12,5 кВт·год .
Характеристики:
|
Виробник |
FelicityESS |
|
Модель |
LUX-E-48250LG03 |
|
Розміри |
783 × 450 × 274 мм |
|
Номінальна ємність |
250 Ah |
|
Номінальна напруга |
51.2 V |
|
Вага (общ) |
92 кг |
|
Тип |
LiFePO4 |
|
Робоча напруга |
44,8 V |
|
Термін служби |
≥6000 циклів |
|
Макс. струм розряду |
150A / 15s |
|
Макс. зарядний струм |
150 A |
|
Робоча температура - розряд |
-20°C - +55°C |
|
Робоча температура - зарядка |
0°C - +55°C |
|
Робоча температура - зберігання |
0°C - +35°C |
|
Відповідність стандартам |
IP21 |
|
Вага в упаковці |
110 кг |
|
Ширина в упаковці (см) |
57 |
|
Глибина в упаковці (см) |
45 |
|
Висота в упаковці (см) |
90 |
|
Кількість вантажних місць |
1 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Felicity ESS |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Наработка | 6000 циклов заряда |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 450 мм |
| Высота | 783 мм |
| Ширина | 274 мм |
| Вес | 92 кг |
- Цена: 119 347 ₴


