|
LUX-E-48100LG03 — це високопродуктивна літієва батарея, розроблена для задоволення потреб широкого спектру електронних пристроїв. Його передова технологія батареї та високоякісні матеріали гарантують його ефективну, безпечну та тривалу роботу. |
|
|
Виробник |
FelicityESS |
|
Модель |
LUX-E-48100LG03 |
|
Розміри |
775 × 425 × 209 мм |
|
Номінальна ємність |
100 Ah |
|
Номінальна напруга |
51.2 V |
|
Вага (общ) |
55 кг |
|
Тип |
LiFePO4 |
|
Робоча напруга |
44,8 V |
|
Термін служби |
≥6000 циклів |
|
Макс. струм розряду |
100A |
|
Макс. зарядний струм |
100 A |
|
Робоча температура - розряд |
-20°C - +55°C |
|
Робоча температура - зарядка |
0°C - +55°C |
|
Робоча температура - зберігання |
0°C - +35°C |
|
Відповідність стандартам |
IP21 |
|
Вага в упаковці |
75 кг |
|
Ширина в упаковці (см) |
55 |
|
Глибина в упаковці (см) |
38 |
|
Висота в упаковці (см) |
89 |
|
Кількість вантажних місць |
1 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Felicity ESS |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Наработка | 6000 циклов заряда |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 425 мм |
| Высота | 775 мм |
| Ширина | 209 мм |
| Вес | 55 кг |
- Цена: 58 608 ₴




