



Фаршемес горизонтальный AIRHOT MM-11
9 117 ₴
- В наличии
+380 (68) 700-75-09
VIBER
- +380 (93) 342-44-23
- +380 (44) 353-62-23
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фаршмішалка AIRHOT MM-11 призначена для перемішування фаршу та доведення його до однорідної консистенції. Обладнання унікальне тим, що в ньому можна перемішувати не тільки м'ясний фарш, а й рибний фарш, овочеві рагу, сир і навіть густе тісто.
Характеристики:
| Термін гарантії | 12, міс |
| Країна-виробник | КИТАЙ |
| Місткість | 11, л |
| Корисне завантаження | 7.5, кг |
| Вага (нетто) | 4.5, кг |
| Вага (брутто) | 6, кг |
| Габарити (нетто) | 320x230x300, мм |
| Габарити (брутто) | 350x250x315, мм |
- Тип: механічний, без редуктора
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
- Матеріал місильного органу: нержавіюча сталь
- Місильний орган знімається
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Airhot |
| Страна производитель | Китай |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food |
| Вид оборудования | Тестомес |
| Тип оборудования | Однопостовый |
| Количество скоростей работы | 1 |
| Материал | Сталь |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Объём дежи | 11 л |
| Загрузка теста | 7.5 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 320 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Высота | 300 мм |
| Вес | 6 кг |
| Описание емкостей и насадок | |
| Количество емкостей | 1 шт |
| Материал емкости | Нержавеющая сталь |
Информация для заказа
- Цена: 9 117 ₴


