Фаршмішалка AIRHOT MM-11 призначена для перемішування фаршу та доведення його до однорідної консистенції. Обладнання унікальне тим, що в ньому можна перемішувати не тільки м'ясний фарш, а й рибний фарш, овочеві рагу, сир і навіть густе тісто.
Характеристики:
| Термін гарантії | 12, міс |
| Країна-виробник | КИТАЙ |
| Місткість | 11, л |
| Корисне завантаження | 7.5, кг |
| Вага (нетто) | 4.5, кг |
| Вага (брутто) | 6, кг |
| Габарити (нетто) | 320x230x300, мм |
| Габарити (брутто) | 350x250x315, мм |
- Тип: механічний, без редуктора
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
- Матеріал місильного органу: нержавіюча сталь
- Місильний орган знімається
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Airhot |
| Страна производитель | Китай |
| Масса | 6 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 320 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Высота | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 9 117 ₴






