Сокоохолоджувач CAB ZIPPY 2
45 452 ₴
- В наявності
+380 (68) 700-75-09
VIBER
- +380 (93) 342-44-23
- +380 (44) 353-62-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Об'єм — 2 ємності по 12 л кожна.
- Температурний режим +2...+8 °C, з можливістю регулювання температури окремо в кожній ємності.
- Перемішування за допомогою 2-лопасної заважки, що запобігає спінюванню вмісту ємностей.
- Рама — неіржавка сталь, покрита ударостійким пластиком.
- Хладагент R134a
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAB |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Для бару |
| Вид обладнання | Сокоохолоджувач |
| Тип сокоохолоджувача | Активаторний |
| Тип встановлення | Настільний |
| Кількість ємностей | 2 |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 250 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 650 мм |
| Вага | 32 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм 1 ємкості | 12 |
| Мінімальна робоча температура | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 452 ₴


