Сокоохолоджувач Cooleq JD-1 призначений для зберігання в охолодженому стані та подальшого розчавлювання чаю, соків, кави та прохолодних напоїв на підприємствах громадського харчування й торгівлі. Модель обладнана лопатевою системою перемішування, яка гарантує однорідність консистенції та температури продукту, а кран — безперебійне подавання вмісту сокоохолоджувача.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 665 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Вага | 20 кг |
| Довжина | 450 мм |
| Основні | |
| Номінальна споживана потужність | 200 Вт |
| Виробник | Cooleq |
| Кількість ємностей | 1 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Вид обладнання | Сокоохолоджувач |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Тип встановлення | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Для бару |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм 1 ємкості | 15 |
| Мінімальна робоча температура | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 441 ₴


