Агрегат COOLEQ JD-12+12 призначений для зберігання в охолодженому стані та подальшого розчавлювання чаю, соків, кави та прохолодних напоїв на підприємствах громадського харчування та в роздрібних торгових точках. Лопатева система перемішування гарантує однорідність консистенції й теператури продукту, а крани — безперебійне подавання вмісту сокоохолоджувача.
- Кількість ємностей 2
- Об'єм однієї ємності 12 л
- Лопатева система перемішування
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 665 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Вага | 32 кг |
| Довжина | 410 мм |
| Основні | |
| Номінальна споживана потужність | 320 Вт |
| Виробник | Cooleq |
| Кількість ємностей | 2 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Вид обладнання | Сокоохолоджувач |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини, Для бару |
| Країна виробник | Китай |
| Тип встановлення | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм 1 ємкості | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 622 ₴


