Сокоохолоджувач UGOLINI COMPACT 8/1
24 060 ₴
- В наявності
- +380 (93) 342-44-23
- +380 (44) 353-62-23
Сокоохолодники Ugolini створені для змішування, охолодження, демонстрації та порційного продажу різних негазованих напоїв: соків, морсів, компотів, лимонадів, коктейлів, холодного чаю та кави. Чудово справляються з охолодженням напоїв не тільки в кондиціонованих залах бару, кафе та ресторану, але також в умовах вуличної торгівлі під палючим літнім сонцем.
Сокоохолоджувач Ugolini Аrctik Compakt 8/1 на 1 чашу об'ємом 8 літрів. Прозорий контейнер — важливий маркетинговий хід, оскільки яскраві соки, перебуваючи в безперервному русі, привертають увагу покупців, спонукаючи до купівлі охолоджувальних напоїв. Емкість із протиударного харчового полікарбонату. Міцний корпус із неіржавкої гравітаційної сталі, у корпусі розташований холодильний агрегат із потужним компресором.
Під'єднується апарат до звичайної однофазної мережі 220 В. Споживає небагато енергії. Є захист від перепадів напруги. Призначений для інтенсивного, цілодобового використання. Простий в експлуатації, сік автоматично надходить через трубку, коли продавець прикриває склянку до важеля. Для чистоти барної зони сокоохолоджувач обладнаний крапле збірником.
Захист від перепадів напруги.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 625 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Вага | 14 кг |
| Довжина | 180 мм |
| Основні | |
| Номінальна споживана потужність | 170 Вт |
| Кількість ємностей | 1 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Максимальна робоча температура | 10 град. |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип сокоохолоджувача | Активаторний |
| Виробник | Ugolini |
| Вид обладнання | Сокоохолоджувач |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Для бару |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип встановлення | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | 5 |
| Об'єм 1 ємкості | 8 |
- Ціна: 24 060 ₴


