Сокоохолоджувач UGOLINI COMPACT 8/3
41 143 ₴
- В наявності
+380 (68) 700-75-09
VIBER
- +380 (93) 342-44-23
- +380 (44) 353-62-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний сокоохолоджувач UGOLINI ARCTIC COMPACT 8/3 призначений для охолодження й розливання не тільки натуральних фруктових соків, а й кави, чаю та ін.
Сокоохолоджувач швидко розбирається й легко миється. Корпус виготовлений із неіржавкої сталі. Завдяки зануреній магнітній помпі відбувається змішування напоїв. Ємності та крани приладу — знімні.
Незалежне регулювання.t° кожної ємності, герметичний компресор, захист від перепадів напруги
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 625 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Вага | 22 кг |
| Довжина | 370 мм |
| Основні | |
| Номінальна споживана потужність | 340 Вт |
| Кількість ємностей | 3 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Максимальна робоча температура | 15 град. |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип сокоохолоджувача | Активаторний |
| Виробник | Ugolini |
| Вид обладнання | Сокоохолоджувач |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Для бару |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип встановлення | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | 10 |
| Об'єм 1 ємкості | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 143 ₴


