Сокоохолоджувач UGOLINI DELUXE 12/2 AA
42 117 ₴
- В наявності
+380 (68) 700-75-09
VIBER
- +380 (93) 342-44-23
- +380 (44) 353-62-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сокоохолоджувач призначений для охолодження, демонстрації та продажу різних негазованих напоїв або соків. Прості та зручні апаратати Ugolini, розроблені для охолодження та дозування напоїв (натуральні фруктові соки, кава, чай тощо) Сокоохолоджувач Ugolini DELUXE 12/2 AA легко та швидко розбирається для миття. Суцільний корпус із неіржавкої сталі. Рідина перемішується активаторним способом (напої перемішуються обертовими лопатями вбудованих вентиляторів). У моделях ARCTIC DELUXE постійне перемішування напою відбувається заглибним магнітним вентилятором. Нєзалежна регул.t° кожної ємності, герметичний компресор, захист від перепадів напруги
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 570 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Вага | 29 кг |
| Довжина | 360 мм |
| Основні | |
| Номінальна споживана потужність | 350 Вт |
| Кількість ємностей | 2 |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна робоча температура | 10 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип сокоохолоджувача | Активаторний |
| Виробник | Ugolini |
| Вид обладнання | Сокоохолоджувач |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Для бару |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип встановлення | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | 5 |
| Об'єм 1 ємкості | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 117 ₴


