Сокоохолоджувач UGOLINI DELUXE 12/3 AA
56 225 ₴
- В наявності
- +380 (93) 342-44-23
- +380 (44) 353-62-23
Сокоохолоджувач призначений для охолодження, демонстрації та продажу різних негазованих напоїв або соків. Прості та зручні апарати Ugolini, розроблені для охолодження та дозування напоїв (натуральні фруктові соки, кава, чай тощо) Сокоохолоджувач Ugolini DELUXE 12/3 AA легко та швидко розбирається для миття. Суцільний корпус із неіржавкої сталі. Рідина перемішується активаторним способом (напої перемішуються обертовими лопатями вбудованих вентиляторів). У моделях ARCTIC DELUXE постійне перемішування напою відбувається заглибним магнітним вентилятором.
Незалежне регулювання.t° кожної ємності, герметичний компресор, захист від перепадів напруги.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 570 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Вага | 37 кг |
| Довжина | 540 мм |
| Основні | |
| Номінальна споживана потужність | 350 Вт |
| Кількість ємностей | 3 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Максимальна робоча температура | 10 град. |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип сокоохолоджувача | Активаторний |
| Виробник | Ugolini |
| Вид обладнання | Сокоохолоджувач |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Для бару |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип встановлення | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | 5 |
| Об'єм 1 ємкості | 12 |
- Ціна: 56 225 ₴


