СКОХОЛОДНИК
СКОХОЛОДНИК
- об'єм колби 2х15 літрів
- t° охолодження напою +5/+10 °C
- тип перемішування — активаторний
- корпус — неірж.сталь
- потужність: 0,25 кВт/220В
- разм. 410x450x665
- Вага: 32 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Сокоохолоджувач |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Для бару |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Кількість ємностей | 2 |
| Тип встановлення | Настільний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 250 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 10 град. |
| Тип сокоохолоджувача | Активаторний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 665 мм |
| Вага | 32 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм 1 ємкості | 15 |
| Мінімальна робоча температура | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 571 ₴


