Сокоохолоджувач Rauder JMAGIC-50CH
25 394 ₴
- В наявності
+380 (68) 700-75-09
VIBER
- +380 (93) 342-44-23
- +380 (44) 353-62-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
СКОКОХОЛОДОК об'єм колби 1х50 літрів t° охолодження напою +7/12 °C t° нагрівання напою +52/+58 °C тип перемішування — активаторний корпус — неірж.сталь потужність: 0,300 кВт/220 В раз. 520x520x735 Вага: 25 кг
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 735 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Вага | 25 кг |
| Довжина | 520 мм |
| Основні | |
| Кількість кранів | 1 |
| Номінальна споживана потужність | 300 Вт |
| Виробник | RAUDER |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип обладнання за мобільністю | Стаціонарний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 394 ₴


