Сокоохолоджувач EWT INOX LXLYJ 9x2
22 726 ₴
- В наявності
+380 (68) 700-75-09
VIBER
- +380 (93) 342-44-23
- +380 (44) 353-62-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сокоохолоджувач, 2 знімні пластикові контейнери об'ємом 9 л кожен, тип перемішування — активаторний, температурний режим +2...+8 градусів, корпус — неірж. сталь і ударостійкий пластик. Хладагент R134a
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EWT INOX |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Сокоохолоджувач |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Для бару |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Кількість ємностей | 2 |
| Тип встановлення | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Тип сокоохолоджувача | Активаторний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 660 мм |
| Вага | 20 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм 1 ємкості | 9 |
| Мінімальна робоча температура | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 726 ₴


