Сокоохолоджувач CAB ZIPPY 3
65 408 ₴
- Під замовлення
Відправка з 04 червня 2026+380 (68) 700-75-09
VIBER
- +380 (93) 342-44-23
- +380 (44) 353-62-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сокоохолоджувач для охолодження та розчавлювання чаю, кави, фруктових соків і напоїв. Об'єм — 3 ємності по 12 л кожна. Температурний режим +2...+8 °C, з можливістю регулювання температури окремо в кожній ємності. Перемішування за допомогою 2-лопасної заважки, що запобігає спінюванню вмісту ємностей. Рама — неіржавка сталь, покрита ударостійким пластиком. Хладагент R134a
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAB |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Сокоохолоджувач |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Для бару |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Кількість ємностей | 3 |
| Тип встановлення | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Тип сокоохолоджувача | Активаторний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 650 мм |
| Вага | 32 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | 2 |
| Об'єм 1 ємкості | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 408 ₴


